Problemen opel astra j 1 4 turbo


11.11.2021 Auteur: Hannes

Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 15 dakika kadarı kaldı. JavaScript devre dışı. Konuya en son 9 yıl önce yazdı.

Yakıtı bir litre düşüyormuş. Ze hebben er echt niet allemaal last vanen hoeven hier ook geen last van te krijgen. Yarım kontakta özellikle ilk çalıştırmada daha uzun süren bir arkada çalışma sesi duyuluyor. Bu mesaja 2 cevap geldi. Cosmo donanım.

Dit onderwerp bevat 13 reacties, en is laatst bijgewerkt op 8 februari om door coopers. Hi gerek yok byle maceralara. Opel Astra Boeket bloemen haken patroon 1. Giri Yap Kayt Ol. Bence box yerine remap daha dalkl olur. Mesaj linki kopyaland.

Recommended Posts

Astra 1. Sonuçta bu arıza oluştuğundan beri aracınıza binmeye devam ediyorsunuz. Sıcak Fırsatlarda Tıklananlar. Hatta bu modelden ailede de mevcut. Anladım Veri T hool eindhoven. Uzun zamandır merak ettiğim bir konudur bu. Katılım 17 Ara Mesajlar Tepki puanı Puanları

Cevaplar 8 Grntleme Hasip Ynetici? B14NET lerde kronik problemlerin ou yok. Sesi tam olarak turbodan duyduunuza eminmisiniz. The Division Bell.

Kapcsolódó kérdések:

Fiyat performans aracıdır. Opel astra j kasa 1. Genel Başkan.

Konudaki Resimler! Konu listesine dn. Yant iin giri yapmanz veya ye olmanz gerekir. AdBlock Kapattm. Hmmm, ik zag een Astra J 1. Evsen84 23 Ocak Teknik Destek 2.

Seçili Kriterlerde Ara

Megachips'ten sonra yarım litre yakıt düşürdü. Mehmet Muhip Yılmaz 26 Haziran Konuya en son 9 yıl önce yazdı. O vınıltı eğer doğru anladıysam çoğu araçta var. Otomatigi tork konvertorlu kolay ariza vermez ama biraz hp yer. Kan ik wachten op onheil,of kan ik hier nog gerust duizenden km mee doorrijden.

MegaChips Mehmet Gazihan'a yaptr stadm? Ok, ik ga akkoord. Metin Akbal 25 Haziran Arkadalar selamlar ; Benim baldz iin 1.

Metin Akbal yazd:. Verder prima auto. Kontroll ekilde zorlamadan gidilebilir gibi duruyor.

Vraag & aanbod

Subap eritme problemleri ile bir hayli meşhur bir marka Opel özellikle turbo motorlar konusunda. Uzun zamandır merak ettiğim bir konudur bu. Opel de ne çift turbosu ya lık tsi ile karıştırdınız sanırım vw nin 1. Bize uzun dönemde sorun çıkarır mı?

Even terug komend over dit onderwerp,ik heb bij deze 6 versn bak enkel bij het terug schakelen en laten uitrollen in de versnelling een bijgeluid,schafend heel in de verte. Anlaynz iin teekkrler.

Tja veel mensen verwachten meer dan wat er in zit, maar daarvoor is de testrit.


Gerelateerde publicaties:

E-mail: [email protected]
Adverteren op de portal icohar2019.org